MikroTik S-31DLC20D 1.25G LX-LC SFP modul

6.535 Ft + áfa
8.300 Ft
Gyártó: Mikrotik

S-31DLC20D, Transceiver, Single-mode (mono módus), 1.25G SFP transceiver, Switch vagy router SFP portjába, Hullámhossz: 1310 nm, Átviteli táv max 20 km, Csatlakozó: LC

Szállítás: 1-2munkanap !

Tulajdonságok

Azonosító: S-31DLC20D
Tipus: Transceiver
Egyéb: Single-mode (mono módus), 1.25G SFP transceiver, Switch vagy router SFP portjába, Hullámhossz: 1310 nm, Átviteli táv max 20 km, Csatlakozó: LC
Garancia: 12+12 hó
KÉRDÉSE VAN? VEGYE FEL A KAPCSOLATOT!

Szakértőink várják a kérdéseit.  Hívjon telefonon vagy küldjön üzenetet!

Telefon: 30 / 8 22 23 21

Hasonló termékek