Intellinet MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) Transceiver

9.606 Ft + áfa
12.200 Ft
Gyártó: Intellinet

545006, Transceiver, 1x, MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC), 1x 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port, 550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés). Hullámhossz: 850 nm

Jelenleg nem kapható !

Tulajdonságok

Azonosító: 545006
Tipus: Transceiver
Port: 1x
Egyéb: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC), 1x 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port, 550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés). Hullámhossz: 850 nm
Garancia: 12 hó
KÉRDÉSE VAN? VEGYE FEL A KAPCSOLATOT!

Szakértőink várják a kérdéseit.  Hívjon telefonon vagy küldjön üzenetet!

Telefon: 30 / 8 22 23 21

Hasonló termékek